Słowacki Busko,
Słowacki Busko,
Tło bannera

Zakład Przyrodoleczniczy

  1. Strona główna
  2. Rehabilitacja
  3. Zakład Przyrodoleczniczy
02 paź 22
03 paź 22
W trosce o Państwa zdrowie.

W trosce o Państwa zdrowie.

W naszym zakładzie przyrodoleczniczym mogą Państwo skorzystać z ponad 40 zabiegów leczniczych z zakresu balneologii, fizykoterapii, termoterapii oraz nowoczesnych form fizjoterapii. 
Wszystkie zabiegi są dobierane indywidualnie przez lekarza prowadzącego oraz odpowiednio dopasowane do jednostki chorobowej. Dzięki właściwemu doborowi zabiegów bazujących na naturalnych surowcach leczniczych takich jak siarka i borowina, indywidualnej pracy z pacjentem podczas kinezyterapii czy też terapi manualnej oraz zabiegom z zakresu elektroterapii i termoterapii, możemy z powodzeniem leczyć dolegliwości bólowe oraz schorzenia narządu ruchu.  

W naszej ofercie znajdą Państwo również, jedyny w kraju autorski program leczenia dolegliwosći bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych wykorzystujący właściwości lecznicze konopii siewnych w połączeniu z tradycyjnymi formami rehabilitacji.

Więcej informacji na temat programu.

Ważne: Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, każdy osoba korzystająca z zabiegów w Terma Słowacki ma obowiązek wypełnić wywiad epidemiologiczny oraz poddać się pomiarowi temperatury ciała. 

 

 

W trosce o Państwa zdrowie.
Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

ORDYNATOR

Oddział Rehabilitacji Narządu Ruchu

lek. Bartosz Kumor

Specjalista ortopeda i traumatolog. 

Pozostałe oferty specjalne

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij