Restauracja

Restauracja 
"Autorska"

Restauracja "Autorska" oferuje wyśmienite dania kuchni polskiej oraz europejskiej w nowoczesnej odsłonie. Nasi szefowie kuchni przygotowują dania tylko z najwyższej jakości produktów z lokalnych gospodarstw, dbając przy tym o niepowtarzalny smak i wygląd serwowanych potraw.

Wykwintne smaki

W naszej resturacji mogą Państwo skosztować wykwintnych dań z wołowiny, wieprzowiny, drobiu oraz ryb, jak również wysmienitych zup,makaronów i owoców morza. Nowoczesny wystrój oraz kameralna atmosfera sprzyjają spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi. Poźnymi wieczorami nasza restauracja zamienia się w klimatyczny koktail bar, w którym możecie spróbować autorskich drinków przygotowanych przez naszych barmanów, nie rzadko przy akompaniamencie muzyki na żywo.
W restuaracji organizujemy również przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe czy też uroczyste kolacje, których menu można ustalić z zawsze służącym pomocą i dobrą radą, naszym szefem kuchni - Ryszardem.

Kawiarnia

Wykwintne desery, aromatyczna kawa, czy lampka doskonałego wina z pewnością umilą nie jeden wieczór w gronie najbliższych. Nasi cukiernicy wypiekają ciasta na miejscu, a menu dostosowują do zmieniających się pór roku.
ZOBACZ WIĘĆEJ

Godziny otwarcia

Restauracja czynna codziennie od 12:00 do 22:00,
przez 365 dni w roku.

Posiłki w formie bufetu szwedzkiego dla gości hotelowych.

Śniadania godzina 08:00 - 10:30

Obiadokolacja godzina 16:00-19:00