Zakład przyrodoleczniczy

W trosce o Państwa zdrowie

W naszym zakładzie przyrodoleczniczym mogą Państwo skorzystać z ponad 40 zabiegów leczniczych z zakresu balneologii, fizykoterapii, termoterapii oraz nowoczesnych form fizjoterapii.
Wszystkie zabiegi są dobierane indywidualnie przez lekarza prowadzącego oraz odpowiednio dopasowane do jednostki chorobowej. Dzięki właściwemu doborowi zabiegów bazujących na naturalnych surowcach leczniczych takich jak siarka i borowina, indywidualnej pracy z pacjentem podczas kinezyterapii czy też terapi manualnej oraz zabiegom z zakresu elektroterapii i termoterapii, możemy z powodzeniem leczyć dolegliwości bólowe oraz schorzenia narządu ruchu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również, jedyny w kraju autorski program leczenia dolegliwosći bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych wykorzystujący właściwości lecznicze konopii siewnych w połączeniu z tradycyjnymi formami rehabilitacji.

Ważne: Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, każdy osoba korzystająca z zabiegów w Terma Słowacki ma obowiązek wypełnić wywiad epidemiologiczny oraz poddać się pomiarowi temperatury ciała.

Nasi specjaliści

ORDYNATOR

Oddział Rehabilitacji Narządu Ruchu

lek. Bartosz Kumor

Specjalista ortopeda i traumatolog.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ