Słowacki Busko,
Tło bannera

Nasze sanatorium

02 paź 22
03 paź 22
W naszym sanatorium

W naszym sanatorium

Oferujemy państwu szeroki wachlarz usług medycznych, w tym kompleksową terapię uzdrowiskową opartą na zabiegach balneologicznych takich jak: kąpiele siarczkowe, kąpiele w zawiesinie borowinowej, kwasowęglowe, jodowo-bromowe, zawijania borowinowe, dopełnione przez zabiegi z zakresu hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz różne formy masażu i metod specjalnych fizjoterapii (terapia manualna, PNF, terapia tkanek miękkich, kinezjotaping, kompleksowa terapia przeciwobrzękową).

W naszym sanatorium
Dbamy o Ciebie

Dbamy o Ciebie

Wysokokwalifikowana kadra medyczna, oraz program rehabilitacyjny dobierany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego pacjenta gwarantuje Naszym kuracjuszom szybki i długotrwały efekt leczniczy w postaci poprawy stanu zdrowia i/lub złagodzenia objawów bólowych.

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących spokój i prywatność

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących spokój i prywatność

Przyjazna i kameralna atmosfera, to jest to co nas wyróżnia, na tle innych ośrodków. Sprawiamy, że kuracja staje się przyjemnością, a nie koniecznością.

Skorzystaj z najcenniejszego daru jaki oferuje Busko-Zdrój

Skorzystaj z najcenniejszego daru jaki oferuje Busko-Zdrój

Siarczkowe wody lecznicze, które stawiają Busko - Zdrój w randze unikalnych uzdrowisk w całej Europie.

Ponadto jako pierwsi termalną wodę siarczkową pozyskiwaną z ujęcia Busko C1

W źródle tym wydobywana jest krystalicznie czysta,  wysokozmineralizowana, woda siarczkowa o wysokiej zawartości siarkowodoru i jodków.

Pozostałe oferty specjalne

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij